>>> YOYO.YETKİNFORUM.COM <<<
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>> YOYO.YETKİNFORUM.COM <<<

Yoyo ile ilgili bir forum sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz buyrun !!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YOYO EXPERT / Hareket yardım

2 posters
YazarMesaj
ByEge
Admin
ByEge

Yetenek : 24747

YOYO EXPERT / Hareket yardım Empty
MesajKonu: YOYO EXPERT / Hareket yardım   YOYO EXPERT / Hareket yardım EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:14 pm

Arkadaşlar anlamadığınız ya da yapamadığınız hareketleri ; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden
bakarak yapabilirsiniz .. Ama o sitede hareketler isimlerine tıkladığınızda açıldığı için hareketin ismini de
bilmiyorsanız hareketi buraya konu açarak bize anlatabilir ve cevabını öğrenebilirsiniz ..
Ya da bir videoda gördüğünüz hareketi yapmak istiyorsanız konu acarak videonun linki vererek mesala 3.05. dk sındaki
hareket diyerek hareket konusunda size yardımcı olmamız için yardım isteyebilirsiniz ..
http://yoyo.yetkinforum.com
Scise

Scise

Yetenek : 24619

YOYO EXPERT / Hareket yardım Empty
MesajKonu: Bildiğim yoyo eğitim siteleri   YOYO EXPERT / Hareket yardım EmptyPaz Kas. 14, 2010 6:31 pm

Bende kendi bildiğim eğitim sitelerini buraya yazıyorum yararlanmak istiyenler bunlardanda yararlanabilir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

YOYO EXPERT / Hareket yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» güzel görünümlü hareket
» En İyi YOYO İPİ
» Plastik yoyo ile yapılabilecekler .
» Team YOYO !!
» Team YOYO Videom