>>> YOYO.YETKİNFORUM.COM <<<
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>> YOYO.YETKİNFORUM.COM <<<

Yoyo ile ilgili bir forum sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz buyrun !!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tanışmaya ne dersiniz ??

+6
selomono
yobi
Mr.modder
Scise
arinc5
ByEge
10 posters
YazarMesaj
bekoberk

Yetenek : 24582

Tanışmaya ne dersiniz ??  Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:48 pm

adım berk ankarada oturuorum yoyoyla ilgileniyorum arinc5 tavsiye etti gerçekten forum beğendim çok güzel bir site bu arada yaşım 15
cobhccob

cobhccob

Yetenek : 24621

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 3:53 am

Ben Mustafa. 22 yaşındayım.
Mersin de oturup mersinde okuyorum. Eczacılık fakültesindeyim. yoyo dışında akvaryumla ilgileniyorum. Her türlü balık ile ilgili sorununuz olursa seve seve yardımcı olurum.Balık da tutarım denizden gölden dereden hiç affetmem:DOnun dışında 7 sene elektro gitar çaldım. O konuda da yardımcı olurum.
2 aydır yoyo oynuyorum.

1a2a3a4a5-6-7-8-9 her stili oynarım:P rüyamda:P

Geçenlerde andre ile kapıştık ağladı evine gitti. Sonra telefon açtı veda etmeden gitti diye özür diledi.
Bi japon var suzuki mi ne geldi elimi öptü taktik aldı geçenlerde. Sonra 1. mi ne olmuş falan. Very Happy:D

Şaka bi yana arkadaşlar. Daha kwijibo yapamıyorum. :)bugune kadar Selin ve batıkan çok yardımcı oldular sağolsunlar.
Bir de yoyom illusion fazla dönmüyor. Güzel bir metal yoyo alınca sanırım daha çok hareket yapabilecem Very Happy
skate

skate

Yetenek : 24642

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyCuma Kas. 19, 2010 2:36 pm

ben berk 13 yaşımdayım aybarsla aynı okuldayız yoyolarım:
l3
legacy
revolutıon
NorthStar(bi srlsr bozulmadan önce)
sunset nxg 2 tane

geçen sene ankarada 7.oldum

ayrı zamanda kaykay kayıyorum
Aybars

Aybars

Yetenek : 24653

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyCuma Kas. 19, 2010 1:08 pm

Merhaba !!!!!! İsmim :Aybars13 yaşındayım Ankarada oturuyorum
.........
YoYolarım :
-Revolution
-Sunset NXG Turuncu ve Sarı ( 2 tane )
-Legacy
-888x
2 Yıldır yoyo oynuyorum
.........
Çoğu başka hobim vardı fakat En sevdiğim YoYo Very Happy

E-Mail: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
selomono

selomono

Yetenek : 24682

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 8:32 pm

selamlar adım selin varol 14 yaşımdayım.

birçok hobi ile ilgilendim... snowboard gibi kar sporları dışında çoğu hobi ile ilgilendim.Bana herhangi bir konu hakkında danışabilirsiniz.

Türkiyedeki tüm yoyolarla oynadım.Şuana kadar favori yoyolarım : ILYY Void - Superstar John ando splash edition

Master bitti seviye olarak.

1A-5A da diğer stillere göre daha başarılı ve bilgiliyim.Yoyo alabilirsem 2. 3A oynayan olmak istiyorum.(Mr.Modder çok iyi bu konuda.),,

3 yarışmaya katıldım

Yaz turnuvası : 4. oldum ilk yarışmamdı Dave Geigle ın pembe meteoru ile oynayan ilk ve tek kişi benim türkiyede Very Happy
Türkiye yoyo şampiyonası elemesi : 2. yarışmamdı ... Genelde 2. Kategorimde 1. oldum.
Lotus Yoyo Yarışması : 1. oldum oldukça sıkı rakipler hatta türkiyedeki en iyiler vardı yarışmada.

Öyle işte benden bukadar..

He bu arada ILYY takımına girmek için çalışıyorum.Frank Orben bana voidi çabalarım için hediye olarak yollamıştı... Very Happy farao
yobi

yobi

Yetenek : 24607

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 2:41 pm

benim adım Batıkan Turna İstanbul'dayım 3a hariç(o da çok çok az) bütün stillerde oynamaktayım 8.sınıftayım...
Mr.modder

Mr.modder

Yetenek : 24629

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 2:26 pm

Benim adım Cenk Günsel. Edirne'de oturuyorum.Yoyo oynarım, yoyoları modifiye ederim. 2A dışındaki bütün ana stilleri ve birçok yan stili oynayabilirim.
Scise

Scise

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 12:46 am

evet baya ankaralı var forumda
arinc5

arinc5

Yetenek : 24703

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 12:42 am

Ne çok kişi ankaradan mış dimi??
Scise

Scise

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 12:31 am

Adım Erkan Günay 19 yaşındayım Ankarada oturuyorum Karabükte okuyorum Karabük üniversitesi makine müh. bölümünü kazandım bu sene hazırlıktayım.
arinc5

arinc5

Yetenek : 24703

MesajKonu: Geri: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 12:08 am

Benim adımda arınç özgen 13 yalındayım ankara çayyolunda oturuyorum münevver öztürk ilköğretim okuluna gidiyorum yoyo oynamayı çook seviyorum Very Happy
ByEge
Admin
ByEge

Yetenek : 24757

MesajKonu: Tanışmaya ne dersiniz ??    Tanışmaya ne dersiniz ??  EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:21 pm

Kendimizi tanıtalım arkadaşlar ;

Ben ege demir ; Ankara'da oturuyorum lise öğrencisiyim ..
ankara atatörk lisesine gidiyorum .. 15 yaşındayım .. hazırlık
sınıfında okuyorum ..
http://yoyo.yetkinforum.com

Tanışmaya ne dersiniz ??
1 sayfadaki 1 sayfası